Виробництво пряників

Виробництво пряниківСкладно в це повірити, але пряник з'явився задовго до нашої ери. Його особливість була в тому, що до тіста додавався мед. Сьогодні технології виробництва пряників стали настільки досконалі, що цей продукт може задовольнити будь-кого. Виробництво пряників дозволяє створити ласощі різного вигляду і з різними смаковими відтінками.

Пряники мають приємний смак і невисоку вартість, тому багато хто віддає перевагу їм, а не печиву. З чого ж виробляють ці солодощі? Основний склад пряників такий: мука (пшенична), мед, цукор, маргарин, різні смакові прянощі. Виробництво пряників передбачає добавку в продукт яєць і маку. За способом виробництва пряники ділять на заварні та сирцові. Пряники сирцові бувають з начинками і без. Начинкою може бути іриска або повидло, джем, варення.

Наше підприємство застосовує унікальну технологію виробництва пряників. Це дозволяє нашій продукції тримати лідерські позиції на ринку. Пряники унікальної форми здатні задовольнити будь-які запити. Ці пряники зроблені справжніми професіоналами з любов'ю. Виробництво пряників нашою компанією здатне порадувати клієнтів і подарувати багато світлих, радісних емоцій. Пряники – відмінний дарунок не лише дітям, але і родичам, друзям, клієнтам фірми, партнерам або колегам.

Виробництво пряників – унікальний процес, в який фахівці вкладають душу. Тому наші пряники – майже як домашні.

сайт создан компанией дизайн сайта
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення